לקוחות מספרים

עברתי תהליך חווייתי של מנהיגות אישית עם שמואל. תהליך שהביא לרכישת ידע, אבל הרבה מעבר לכך - להטמעת הרגלים חדשים. התהליך הביא אותי להטמעת שינויים מהותיים בהרגלים היומיומיים. ממליץ בחום לכל אחד לעבור תהליך דומה.

זלמן ברנשטיין

אדם מקסים ופיקח, יודע לנתח מצבים נכון, ולתת כיווני חשיבה לעבודה יעילה במיוחד. ממליץ בחום!!!

יוסף נחום

שמואל ישב איתנו על מודל החברה והתבנית הארגונית שלה הוא תפס במהירות את המצב הארגוני וחזון החברה וגרם לחברה להתפתח בצורה מסודרת תוך הגדרות ויעדים ברורים. התוצאות שהשגנו בזכותו מעולות ממש ובתמיכת שמואל אני יכול לומר שהעסק שלנו שרד אתגרים לא פשוטים ושורד עד היום כשתוכניות הייעול של שמואל ניכרות עדיין בארגון החברה ברמה היום יומית תוך מדדים להצלחה.

Tranz-it.co.il

הנני להמליץ חמות על שירותי הייעוץ הארגוני של שמואל הראל הי"ו. זכינו בישיבת סוסיא לבצע תהליך ארגוני ארוך ומקיף, מקצועי ורגיש עם שמואל בנושא גיוס, שימור וטיוב כח האדם בפנימיה. מסירותו, הקשבתו ומקצועיותו של שמואל הפכו את התהליך למשמח, מרתק, משמעותי ויעיל. ומפרותיו החילונו להנות כבר בשנה זו. בברכה ותשועה ברוב יועץ

נעם פרל, ישיבת בני עקיבא לחינוך סביבתי - סוסיא

ברצוננו להודות לך מכל הלב על כל העבודה שאתה עושה איתנו כבר למעלה משנה! בזכותך: - הצלחנו להחזיר את התזרים שלנו לשליטה ולעבודה נכונה ומסודרת. - שיפרנו וממשיכים לשפר את עבודת הצוות וחלוקת התפקידים. - שיפרנו וממשיכים לשפר את העבודה האישית של כל אחד ואחת מאנשי הצוות. - אנו מצליחים להיערך קדימה ולצלוח את המעברים והשינויים הנדרשים להתאמת הפעילות לעידן שלנו בכלל, ובפרט כעת בזמן משבר הקורונה. - בזכות העירנות שלך והליווי שלך התכוננו בזמן, ובסיעתא דשמיא נעבור את התקופה הנוכחית בהצלחה ואף בהתחזקות. הליווי הצמוד שלך, האכפתיות והמסירות שלך גורמות לנו להרגיש בשמחה שאתה חלק מההצלחה שלנו.

ממעל ממש, תל אביב, ישראל

לאחר היכרותי יועצים רבים, משתף בכנות שכאן מדובר על יועץ וחונך ברמה מיוחדת, המשלב יסודיות, מצוינות, מקצועיות, ליווי צמוד, דיסקרטיות, הנעת כל המערכת בצורה נכונה ויצירת תהליכים טובים.

הרב שלום בער שמולביץ, מנהל בית חב"ד בית שאן, ישראל

למדנו ממך ערכים חשובים ביותר בניהול ופיתוח הארגון והצוות של הבית חב"ד. ערכים כגון - כתיבת תוכנות עבודה, חלוקת תפקידים, שימוש באמצעיים טכנולוגיים לשיפור המערכת, תחושת מנהיגות אישית וסביבתית, ופיתוח מעגל שותפים פורה. הכל נעשה על ידיך במקצועיות ובדייקנות ובעיקר מכל הלב והנשמה, נתת הרבה מעבר למצופה. ובהחלט אפשר להרגיש את ההבדלים של לפני ואחרי התהליך איתך - הרווחנו אותך, ובגדול ! נכנסת לארגוננו כמדריך, והפכת למדריך שותף וחבר קרוב.

חב"ד בוקאס, פנמה

אנו נהנים מכישרונותיו המיוחדים, ניסיונו, סבלנותו וביצועיו הנדירים, באתי בזאת להמליץ לכל מנהל המעוניין בביסוס כלכלי וארגוני לארגונו, להזמין את שירותיו של שמואל שיחי', ומובטח לו בעז"ה שבעבודה משותפת נכונה, הוא יראה תוך תקופה לא ארוכה התפתחות מרשימה בעבודתו האישית, בעבודת הצוות, בביסוס הכלכלי ובהתקדמות טובה לעבר יעדי הארגון.

חב"ד בית שאן, ישראל

בזמן העבודה המשותפת שמואל מנחה אותנו ומוביל את העשייה שלנו במקצועיות רבה, תוך שילוב ידע עדכני מתחומים רבים ומגוונים. העבודה נעשית תוך שילוב נהדר של הקשבה והבנה של ה-DNA של הארגון, והובלה של יוזמות וקידום מהלכים. תחושה שהמקום צועד להצלחה. ועכשיו עם "משבר הקורונה" - שמאיים על ארגונים קטנים שכמונו, שמואל נמצא איתנו יד ביד ומהווה עוגן של ממש. שמואל נוסך תחושת ביטחון ומקדם עשיה מרובה - לנוכח החוסר ודאות שמציף את כולנו. ואין לי ספק שבע"ה ובזכותו נצא מהמשבר מוחזקים.

מדרשת פנימיות, תל אביב, ישראל

עבודה מתוכננת מצליחה יותר - זה לא סתם עוד משפט, אלא זו דרך חיים. דרך חיים להצלחת כל מוסד שהוא, דרך חיים להצלחה בפן האישי ובפן המקצועי. זכיתי להכיר את הצוות המסור ובראשם שמואל הראל לפני כ 5 שנים ומאז ועד היום אנחנו עובדים יחד כצוות באופן צמוד ומצליח לנחת רוח הרבי מלובביץ . ממליץ מאוד על העבודה עם שמואל, תאמינו לי זה עושה ויעשה לכם רק טוב. אבל בתנאי - שאתם מקשיבים ומיישמים כל מילה שלו. הצלחה רבה.

חב"ד איסלה מוחרס, מקסיקו

התוצאות שהשגנו בזכות העבודה עם שמואל הם חיזוק הביטחון שלי כמנהל חנות, שיפור תהליכי המכירה, יציאה ממצב של מינוס, שיפור תזרים המזומנים והגדלת מחזור המכירות. שמואל שונה מכל היועצים שפגשתי בזה שהוא מגלה אכפתיות אמיתית לעסק - כאילו שזה ממש העסק שלו! אכפת לו, ומעבר לתת עצות הוא גם מוודא התקדמות ודוחף כל העת כדי להתקדם ולהצליח. מבחינתי, זה דבר נדיר.

מנחם לנג, מנהל חנות יודאיקה, בית שאן

שמואל מלווה אותנו כמה חודשים עם כל הלב והנשמה באופן מקצועי ומועיל מאד.

שמואל כשמו כן הוא:

ש.
שמחה:בכל מצב ובכל התמודדות ואתגר מכניס שמחה בלב וחיוך בפנים שנותנים אנרגיה להמשיך עם כל הכוח.

מ.
מנהיגות:שמואל לא רק נותן הוראות אלא מצמיח יכולות מנהיגות שנמצאים בתוכנו ומחכים למלאך הטוב שיגלה אותן.

ו.
ועוד שמחה,תמיד!

א.
אמון ואמונה:אמון בצוות ואמונה גדולה שנצליח בע"ה בזכות הכלים שמטמיע בנו.

ל.
ליווי ולימוד: שמואל מלווה את העמותה ככלל, ומלמד כל פרט איך לעבוד יחד ולהצליח כצוות מקצועי ומסודר כלכלית ואירגונית.

בשורה התחתונה:אם אתה רוצה לצמוח ולהצליח צור קשר עם שמואל ורק תרוויח.

שמואל רייניץ

ותודה ללקוחות שאני זוכה להיות שותף בהצלחה שלהם

גלילה לראש העמוד
שלחו לנו הודעה
1
כאן יוצרים קשר ומתקדמים
רוצים להצליח יותר?
לחצו ונתקדם
דילוג לתוכן